lenor

Perełki i płyn do płukania Lenor – dlaczego warto?

Aby cieszyć się świeżością kompleksowo wypranego prania, nie wystarczy jedynie zainwestować w wysokiej jakości proszek. Zdecydowanie warto bowiem zakupić także dodatkowe akcesoria, takie jak perełki do prania oraz płyn do płukania, na przykład firmy Lenor.

Koncentraty do płukania tkanin Lenor – efektowny i świeży zapach

Czym zaś są koncentraty do płukania tkanin Lenor? Są to produkty jednego z najpopularniejszych niemieckich producentów chemii gospodarczej, o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, Wysoko skoncentrowane płyny do płukania płyn Lenor nadaje ubraniom przyjemny zapach, jednocześnie sprawiając, że włókna stają się mięciutkie i zadbane. Dostępny jest on w kilku wariantach, w tym między innymi:

  • Summer Breeze
  • Gold Orchid
  • Lenor Sensitive 

Każda z powyżej opisywanych propozycji charakteryzuje się czymś nieco innym – dla przykładu Sensitive przeznaczony jest dla alergików i dzieci, niemniej jednak wszystkie łączy absolutnie najwyższa jakość.

Dzięki odpowiednio opracowanej formule, płyny do płukania tkanin firmy Lenor chronią przed skutkami starzenia się tkanin. Zapobiegają one ich mechaceniu się, ograniczają blaknięcie kolorów, a także ograniczają nadmierne mechacenie się ubrań, Są to więc produkty kompleksowe i przydatne w każdym domostwie. Więcej informacji można znaleźć na – manada.pl

lenor

Perełki do prania Lenor – siła w drobnych kapsułkach

Czym zaś są perełki do prania Lenor? Przede wszystkim warto podkreślić, że mogą one być dodawane do każdego prania, niezależnie od rodzaju tkanin. Wystarczy po prostu wsypać je do bębna urządzenia przed rozpoczęciem prania, Uwolnią one niezwykle aromatyczną kompozycję zapachową, sprawiając, że zapach wniknie w ubrania, a co za tym idzie, zapewni im długotrwałe poczucie świeżości. Ubrania wyprane z wykorzystaniem perełek zapachowych Lenor pozostają świeże i pachnące nawet przez dłużej, niż dziesięć tygodni.

Co ważne, perełki do prania Lenor opracowane zostały w taki sposób, że można spokojnie łączyć je z płynem do prania. Jest to wręcz zalecane, ponieważ ich korzystne właściwości będą wzajemnie się uzupełniały, tworząc niesamowite kompozycje zapachowe. Ponadto warto też dodać, iż perełki zapachowe Lenor można zasadniczo dozować w dowolny sposób, dzięki czemu uzyskamy natężenie zapachu dostosowane do naszych indywidualnych preferencji.


Chyba każdy z nas lubi przyjemny zapach świeżo wypranego prania. Warto więc skorzystać z możliwości, jakie daje połączenie płyny do płukania oraz perełek do prania Lenor. Sprawdzi się ono bowiem w przypadku każdego ubrania i każdego rodzaju tkaniny,