System mebli laboratoryjnych RL6

System mebli laboratoryjnych RL6 – jak wygląda?

System mebli laboratoryjnych RL6 jest bardzo elastyczny. Szafki zbudowane są z mobilnych konstrukcji, łatwo je ustawić i przesunąć, a dzięki temu spełnią wszelkie wymagania użytkownika. Meble te są idealnym rozwiązaniem w takich w miejscach, w których często, ze względu na charakter pracy, zmienia się wymagania dotyczące stanowisk pracy. Ogromną zaletą systemu mebli laboratoryjnych jest także to, że jest tu łatwy dostęp do instalacji, a to umożliwia odłączanie lub dodawanie różnych mediów.

Cechy charakterystyczne mebli laboratoryjnych RL6

System mebli laboratoryjnych RL6

Meble laboratoryjne RL6 mają:

– wszystkie szafki dolne wyposażone w kółka, co umożliwia ich łatwe i szybkie przestawianie

– półki i szafki umieszczone nad stołami laboratoryjnymi montuje się na nadstawkach, dzięki temu zyskuje się przestrzeń potrzebną na inny sprzęt, a także odczynniki chemiczne

– szafki są wysuwane, tworzą dodatkową przestrzeń roboczą.

Dlaczego warto wybrać system mebli laboratoryjnych RL6?

System mebli laboratoryjnych RL6 od https://renggli.pl/pl/oferta/meble-laboratoryjne/system-rl6/ jest bardzo elastyczny i mobilny, a przy tym solidny i trwały. Meble te wykonano  z materiałów wysokiej jakości, odpornych na działania chemikaliów, wilgoć, a także uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcja jest bardzo wytrzymała , dzięki czemu nie trzeba jej często naprawiać, a meble te mogą służyć latami w idealnym stanie. Szafki są nie tylko funkcjonalne , ale również ergonomiczne i można je dopasować do swoich indywidualnych wymagań. Niektóre z nich posiadają wydzielone strefy, w których można posegregować i bezpiecznie przechowywać różne substancje chemiczne.Kolory mebli i wykończenia sa także bardzo estetyczne i dostępne w kilku rozmiarach.