Jaka bramka do dezynfekcji jest godna uwagi?

Profesjonalna bramka do dezynfekcji osób i ubrań jest idealnym zestawem, który można umieścić na przykład przed wejściem do laboratorium. Godne polecenia są przede wszystkim przenośne zestawy, które są w stanie dokładnie dezynfekować przechodzące przez nie osoby.

Jak działa bramka?

Oryginalna bramka do dezynfekcji działa na bardzo prostej zasadzie. Gdy ktoś do niej podchodzi, to specjalny system uruchamia automatycznie środek odkażający. Sporą zaletą nowoczesnych bramek do dezynfekcji jest przede wszystkim to, że wbrew pozorom nie moczą one ubrań. Specjalne dysze wytwarzają bardzo drobne kropelki, które dokładnie penetrują poszczególne pory odzieży i zabijają wirusy oraz bakterie.

Na co zwrócić uwagę?

Aby wybrać porządną bramkę do dezynfekcji warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość wykonania fotokomórki. Mało osób zdaje sobie sprawę także z tego, że ogromną rolę odgrywa oszczędność samego płynu do dezynfekcji. Większość natrysków uruchamia się tylko wtedy, gdy nikogo nie ma pod bramą. Jest to bardzo praktyczne i niesłychanie wygodne rozwiązanie. Z praktycznego punktu widzenia najlepszym wyborem będą bramki, w których to nie ma potrzeby naciskania przycisku. W ten prosty sposób można uniknąć bezpośredniego kontaktu ze skażonymi powierzchniami. Warto inwestować w bramki do dezynfekcji od renomowanych producentów, które wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów i mogą pochwalić się dużą niezawodnością.