nucleofil Białystok

Czy warto korzystać z liftingu na poziomie komórkowym?

Medycyna estetyczna nieustannie czyni postępy. Obecnie klienci gabinetów kosmetycznych mają dostęp do coraz bardziej zaawansowanych zabiegów. Jednym z nich jest lifting na poziomie komórkowym, który pozwala przywrócić skórze dawny wygląd. Warto więc dowiedzieć się, jakie zalety ma skorzystanie z zabiegu wykorzystującego nucleofil.

Alternatywa dla mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym

Lifting to popularny zabieg przeprowadzany w wielu gabinetach kosmetycznych. Jego głównym celem jest nadanie skórze młodszego wyglądu poprzez jej podniesienie i redukcję zmarszczek. Jednym z rodzajów takiego zabiegu jest lifting na poziomie komórkowym. Stanowi on zatem alternatywę dla tradycyjnej mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym. W tym przypadku terapia polega na wykorzystaniu specjalnego preparatu, który zawiera naturalne polinukleotydy, czyli nucleofillu. Jego właściwości sprawiają, że organizm zostaje pobudzony do uaktywnienia procesów regeneracji i odbudowy naskórka. Tym samym w prosty i bezpieczny sposób uzyskuje się imponujące efekty. 

Zabieg nucleofillem, czyli działanie na trzech poziomach

Nie da się ukryć, że lifting na poziomie komórkowym to jeden z najlepszych zabiegów odmładzających skórę. Dzieje się tak głównie dlatego, że podanie preparatu zawierającego polinukleotydy pozwala uzyskać efekty na trzech poziomach. Przede wszystkim naskórek po takim zabiegu jest bardziej zagęszczony i podniesiony. Oprócz tego działanie polinukleotydów sprawia, że tkanki zostają lepiej zaopatrzone w wodę, co nadaje skórze większej elastyczności. Istotną kwestią związaną z efektami liftingu będzie również zmniejszenie ilości wolnych rodników, które mogą negatywnie wpływać na wygląd naskórka. Warto więc zdecydować się na taki zabieg. Szukając miejsca, gdzie stosowany jest nucleofil Białystok, stanowi godną polecenia lokalizację. Tutaj bez kłopotu można znaleźć gabinet oferujący tę skuteczną metodę odmładzania skóry.