osocze bogatopłytkowe PRP Białystok

Osocze bogatopłytkowe – do czego służy?

Medycyna estetyczna zaskakuje od wielu lat. Dzięki niej można się przekonać, o tym, że wiele osób jest w stanie zachować młody wygląd na dużej, naprawić niedoskonałości, jakie powstały na przestrzeni lat oraz dodać sobie to, czego się chce. Jedną z metoda, które wykorzystuje medycyna estetyczna jest posługiwanie się zabiegami z osoczem białkowym. 

Co trzeba wiedzieć o osoczu wysokobiałkowym?

Osocze bogatobiałkowe jest wykorzystywane w celu odnowy tkanek. Ten płyn może pomagać w takich procesach jak gojenie się skóry, niwelowanie widoczności blizn, a także odbudowa tkanki łącznej, na przykład kostnej. Warto przy tym wiedzieć, że zabieg z użyciem takiego osocza może mieć także bardzo dobre działanie na skórę, która wykazuje oznaki starzenia się. Można w taki sposób wygładzić swoje zmarszczki. Taki zabieg powinien być wykonany w specjalnych klinikach, które mają odpowiedni sprzęt oraz doświadczenie. Osocze bogatopłytkowe Białystok to propozycja dla osób, które poszukują sprawdzonego miejsca.

Osocze białopłytkowe- zabieg

Osocze białopłytkowe najczęściej jest wprowadzone do skóry za pomocą zastrzyków, które mają za zadanie umieścić substancję płytko pod skórą. Tam osocze może się utrzymywać przez pewien czas, który może się różnić w zależności od indywidualnych predyspozycji klienta. Warto wiedzieć, że osocze można podać nie tylko na twarz, ale też w okolice dekoltu. Kolejnym przykładem może też być podanie osocza w skórę głowy w ramach zabiegu mezoterapii. Osocze bogatopłytkowe PRP Białystok od Dr Stawowska to propozycja dla wszystkich osób, które chcą zawalczyć o lepszy wygląd i swoje dobre samopoczucie we własnej skórze. Warto także dodać, że osocze daje wyraźny efekt już po pierwszym zabiegu. Jego działanie jest więc niemalże błyskawiczne i zadowalające.